Kilka skutecznych sztuczek przy ochudzaniu

sztuczki na odchudzanie

Utrata wagi szybko i przy minimalnym wysiłku jest marzeniem nas wszystkich. Dzięki tym 10 sztuczkom szybkiego schudnięcia będziesz w stanie pochwalić się godną pozazdroszczenia linią w krótkim czasie, bez konieczności dokonywania zbyt wielu wyrzeczeń. Od ruchu do regularnych posiłków, od odchudzających herbat ziołowych po strategie zakupu: odkryj wszystkie najlepsze sposoby na schudnięcie w mgnieniu oka!

Szukasz sztuczek, które pozwolą ci szybko schudnąć? Tutaj jesteś! Utrata wagi w krótkim czasie jest możliwa: wystarczy postępować zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, począwszy od diety, poprzez aktywność fizyczną, aż do prawdziwych sztuczek, aby uniknąć bingeinging.

Poruszać się więcej: szybko schudnąć poprzez aktywność fizyczną
Pierwszą sztuczką, aby szybko schudnąć, jest zwiększenie ćwiczeń i przenieść więcej. Ideałem byłoby stałe poświęcanie się jednemu z tych sportów, najbardziej odpowiedniemu dla szybkiej utraty wagi.

Jeśli nie masz dużo czasu na uprawianie sportu, postaw sobie za cel szybkie chodzenie lub bieganie co najmniej pół godziny dziennie: obudzisz swój metabolizm i spalisz dużo tłuszczu! Przydatny może być krokomierz, taki jak model Willful bestsellera w sprzedaży na Amazon za jedyne 35,99 euro, który pomoże Ci monitorować ilość spalonych kalorii i zachęci do większej ilości ćwiczeń.

Szybkie odchudzanie z ćwiczeniami nie jest tak trudne, jak się wydaje: możesz po prostu codziennie chodzić po schodach, zamiast korzystać z windy, lub spędzać więcej czasu na sprzątaniu w domu. Praca domowa może stracić nawet 200 kalorii w ciągu godziny! Kiedy mówisz, dwie pieczenie na jednym ogniu.

Ogólnie rzecz biorąc, jednym ze sposobów na szybką utratę wagi jest chodzenie, w miarę możliwości, co godzinę przez co najmniej 10 minut. Osiadanie boli i co jakiś czas dwa kroki pomagają w szybszym pozbyciu się połkniętego pokarmu. Uważaj jednak na swoje zdrowie: radzimy zawsze używać trampków, aby wchłonąć uderzenie i chronić kolana oraz plecy.

Idea chodzenia na siłownię nie podoba ci się zbytnio? Cóż, jest więcej zabawnych sposobów na utrzymanie kondycji… a zakupy to jeden z nich! Oglądanie to wiara.

Nie pomijajcie posiłków! Poszczenie nie pomaga szybko schudnąć.

W przeciwieństwie do tego, w co możesz wierzyć, post lub opuszczanie posiłków wcale nie pomaga w szybkim schudnięciu, wręcz przeciwnie! Jest to praktyka przynosząca efekt przeciwny do zamierzonego, która służy jedynie spowolnieniu metabolizmu i odbieraniu energii. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie Pruszkow2019.

Nigdy nie należy pomijać posiłku, począwszy od śniadania, które musi być najobfitszym posiłkiem w ciągu dnia. Sztuczka jest zawsze tego warta: śniadanie jako królowe, lunch jako księżniczki i kolacja jako biedni ludzie. Jeśli zaczniesz dzień od obfitego śniadania, będziesz miał energię, aby przejść przez cały dzień i cały czas spalać kalorie.

Bądź regularny przy stole

Przestrzeganie czasu posiłków to jedna z najskuteczniejszych sztuczek umożliwiających szybką utratę wagi. Pamiętaj, że posiłki w ciągu dnia muszą być trzy: śniadanie, obiad i kolacja. Jeśli uda Ci się uniknąć przekąsek poza posiłkami, łatwiej będzie szybciej schudnąć.

W każdym razie, jeśli nie jesteś już głodny między posiłkami, wolisz niskokaloryczne i pożywne przekąski, takie jak świeże owoce lub jogurt, unikając ciasteczek, batonów czekoladowych i przekąsek.

Pijcie dużo wody i zapomnijcie o napojach alkoholowych i słodkich!

Picie dużej ilości wody pomoże Ci szybko schudnąć: oprócz promowania efektu detoksykacji, sprawi, że poczujesz się pełniejszy. Zawsze zabieraj ze sobą małą butelkę naturalnej wody i nie zapomnij od czasu do czasu wziąć łyk.

W ciągu dnia można również zdecydować się na popijanie wody z cytryną (pół litra): będzie ona miała działanie moczopędne i drenujące, co pomoże w szybkiej utracie wagi.

Powiedz „nie” z całej siły alkoholowi i słodkim napojom, są one jedną z pierwszych przyczyn tuczu! Jeśli naprawdę nie możesz odmówić kieliszka, może z okazji uroczystości, zawsze wybierz kieliszek czerwonego wina.

Szybko schudnąć, dobrze odpoczywając

Aby szybko schudnąć, ważne jest, aby organizm funkcjonował jak najlepiej i miał odpowiednią siłę, by się utrzymać. Dobry sen jest niezbędny, aby naładować organizm i zmniejszyć poziom stresu, który nieuchronnie prowadzi do kiszenia się.

Dobry sen – kanoniczny 8 godzin na dobę – pomoże Ci aktywować metabolizm i szybko schudnąć.

Umyj zęby po jedzeniu!

Ta prosta sztuczka, poza tym, że spełnia normalne wymagania higieniczne, jest bardzo przydatna, aby uniknąć dalszego brzęczenia po posiłkach. Jak tylko skończysz obiad lub kolację, pobiegnij do łazienki i umyj zęby! Smak pasty do zębów w twoich ustach pomoże ci pozbyć się chęci do ponownego otwarcia spiżarni po godzinie…

Pić herbatę i herbaty ziołowe, aby szybko schudnąć

warzywa wspomagające utratę wagi

Spożycie dwóch do czterech herbat ziołowych dziennie to świetny sposób na szybką utratę wagi. Herbaty ziołowe, w rzeczywistości, mają odchudzającą, drenującą i oczyszczającą moc, a ponadto pomagają nam przełamać głód.

Zawsze jednak pamiętaj, aby nie słodzić ich cukrem, miodem lub innymi substytutami! To właśnie często gorzki aromat ziół pomaga organizmowi w detoksykacji, wprowadzając do organizmu płyny całkowicie pozbawione kalorii.

Wśród herbat ziołowych o działaniu wyszczuplającym pamiętamy herbatę z pokrzywy, która jest doskonałym naturalnym środkiem dezynfekującym i moczopędnym, który pomaga wyeliminować nadmiar tłuszczu.

Zielona herbata ma również znaną siłę odchudzającą: picie jej może pomóc w utracie nawet 80 kalorii dziennie! W rzeczywistości, ma zdolność do działania bezpośrednio na metabolizm podstawowy, pomagając mu aktywować i dając poczucie sytości.

Zestaw Bio Foodspring herbat ziołowych oferuje 3 pyszne mieszanki ziołowe, które oczyszczają, równoważą organizm i wzmacniają system odpornościowy. Kup zestaw wraz z piękną termo- butelką za jedyne 49,99€.

Sklep na pełnym żołądku

Na pewno pójdziesz do supermarketu na pusty żołądek i z pewnym apetytem doprowadzi Cię do zakupu większej ilości kalorii, przekąsek i innych gówien, które z pewnością nie pomogą Ci szybko schudnąć!

Staraj się iść na zakupy po zjedzeniu, tak aby kierować się głową w wyborze produktów do kupienia, a nie żołądkiem.

Nie jedz przed telewizorem!

Jest to błąd, który popełniamy prawie wszyscy: jedzenie przed włączonym telewizorem. Ten zły nawyk prowadzi nas do połykania dwukrotnie większej ilości jedzenia, nie zdając sobie z tego sprawy! Odwróceni przez nasz ulubiony program, nadal wnosimy jedzenie do naszych ust jako przyjemny dodatek do obrazów.

Zamiast tego wejdź w zdrowy nawyk jedzenia przy stole z wyłączonym telewizorem przed rozpoczęciem programu, a następnie przejdź do oglądania go na kanapie. Prosta sztuczka, która pomoże Ci szybciej schudnąć bez zbytniego wysiłku.